Best Brain - logo
Bartłomiej Boral - szkoła pamięci Best Brain

Bartłomiej Boral

Bracia Boral

Cenieni eksperci 

oraz

trenerzy

pamięci, kreatywności i rozwoju umysłowego. Bartłomiej wraz z bratem Tobiaszem jako

pierwsi Polacy

w historii reprezentowali Polskę na

Mistrzostwach Świata

Pamięci w Chinach w 2011 zajmując bardzo wysokie

6. miejsce

w klasyfikacji drużynowej, zdobywając

dwa medale

mistrzostw świata oraz ustanawiając wiele indywidualnych

rekordów kraju

. W kolejnych latach również reprezentowali oni Polskę na Mistrzostwach Świata Pamięci w Londynie (2012) oraz w Croydon (2013) zajmując miejsca w światowej czołówce. Ponadto Tobiasz zdobył tytuł

Mistrza Europy

w konkurencji Images w Kopenhadze w 2018r. Bracia zajmują obecnie

pierwsze i trzecie

miejsce wśród Polaków w światowym

rankingu sportu pamięci

(WMSC).

Tobiasz Boral - szkoła pamięci Best Brain

Tobiasz Boral

Warszawa i okolice

Bartłomiej Boral - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Bartłomiej Boral
Założyciel Best Brain, pierwszy w historii reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci, zdobywca 5 złotych medali Mistrzostw Polski Pamięci federacji WMSC/IAM, finalista programu The Brain Genialny Umysł, autor książki Techniki Zapamiętywania
Patrycja Ejsmont - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Patrycja Ejsmont
Zdobywczyni 14 medali Ogólnopolskich Mistrzostw Polski Pamięci Best Brain, mistrzyni Polski klasyfikacji generalnej wśród wszystkich kategorii wiekowych (2018), finalistka programu The Brain Genialny Umysł
Joanna Boral - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Joanna Boral
Certyfikowana trenerka Best Brain, pierwsza Polka na Mistrzostwach Świata Pamięci (Londyn 2013, 15. miejsce wśród kobiet) oraz rekordzistka Polski w zapamiętywaniu imion na czas. Jest pasjonatką rozwoju umysłowego, mind mappingu i dobrego odżywiania (szczególnie mózgu). Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki kreatywnych dzieci. W wolnych chwilach podróżuje z całą rodziną, planuje z mapami myśli, pieli swój warzywniaczek i czyta książki.
Agata Oko - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Agata Oko
Zdobywczyni 4. miejsca podczas III Ogólnopolskich Mistrzostw Polski Pamięci Best Brain w dyscyplinie Losowe Słowa. Od kilku lat interesuję się wychowaniem i rozwojem dzieci i młodzieży szczególnie w aspekcie rozwoju umysłowego i umiejętności poznawczych. Kilkukrotna wychowawczyni kolonijna na obozach dla dzieci i młodzieży. Posiada uprawnienia wychowawcy kolonijnego oraz uprawnienia pedagogiczne do nauczania w szkole. W wolnym czasie (którego jako mama dwójki małych dzieci ma bardzo niewiele) uwielbia czytać książki.
Debora Dominiak - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Debora Dominiak
Certyfikowany trener Best Brain, pasjonatka rozwoju umysłowego, mnemotechnik i nowoczesnego podejścia do nauki.Uczestniczka IV Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci. Doświadczenie pracy z dziećmi zdobyła dzięki pracy w przedszkolu jako pomoc wychowawcy. Prywatnie, pomiędzy obowiązkami jest związana z aktorstwem.
Agata Głowacka - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Agata Głowacka
Uczestniczka dwóch edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci Best Brain. Reprezentantka Polski w Światowej Lidze Pamięci. Posiada wyższe wykształcenie na kierunku pedagogika specjalna (APS). Prywatnie interesuje się szeroko pojętą sztuką: tańcem, teatrem, śpiewem i plastyką.
Mateusz Kowalczyk - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Mateusz Kowalczyk
Absolwent Fizyki na Politechnice Warszawskiej, sportowiec pamięci, zawodnik Ligi Światowej Memory League od początku istnienia, zdobywca dwóch medali Mistrzostw Polski Pamięci oraz certyfikowany trener Best Brain. Uwielbia służyć innym swoimi talentami i przyczyniać się do ich rozwoju..
Małgorzata Zawilska - Rospędek - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Małgorzata Zawilska - Rospędek
Z wykształcenia, zawodu i zainteresowania jest inżynierem ochrony środowiska, trenerką i blogerką. Dzięki Best Brain odkryła nową pasję, jaką jest rozwój umysłowy i sporty pamięci. Ma na swoim koncie medale Ogólnopolskich Mistrzostw w Zapamiętywaniu w kategoriach Losowe Słowa, Słówka Języka Obcego i Kolory ze Słuchu oraz tytuł Wicemistrza Polski 2018.
Jakub Kordy - szkoła pamięci Best Brain Warszawa
Jakub Kordy
Podczas III Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci Best Brain zapamiętał 50 cyfr w 120s. co dało mu 7. miejsce w tej dyscyplinie. Zdobywca 8. miejsca klasyfikacji generalnej mistrzostw w kategorii dorosłych. Obecnie jest studentem psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jego pasją jest nauczanie innych oraz granie na instrumentach muzycznych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów muzycznych i grup formacyjnych dla dzieci.

Częstochowa, Myszków i Olkusz

Tobiasz Boral - szkoła pamięci Best Brain Częstochowa, Olkusz, Myszków
Tobiasz Boral
Założyciel Best Brain, pierwszy w historii reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci, Mistrz Europy w konkurencji Images na Mistrzostwach Europy Pamięci, Kopenhaga 2018, Vice Mistrz Świata Juniorów w konkurencji Spoken Numbers na Mistrzostwach Świata Pamięci, Chiny 2011, Brązowy medalista tych mistrzostw w konkurencji Abstract Images, zdobywca 17 złotych medali Mistrzostw Polski Pamięci federacji WMSC/IAM, dwukrotny finalista programu The Brain Genialny Umysł, jedyny Polak posiadający dwa standardy mistrzowskie federacji WMSC/IAM, autor książki Techniki Zapamiętywania

Katowice

Weronika Poremba - szkoła pamięci Best Brain Katowice
Weronika Poremba
Jest pedagogiem, mediatorem i certyfikowanym trenerem Best Brain. Pasjonuje się rozwojem umysłowym oraz psychologicznymi aspektami relacji międzyludzkich. Lubi pracować z dziećmi dlatego jest też animatorem czasu wolnego. Ważnym aspektem w pracy nauczyciela jest dla niej współpraca z rodzicami zatem to zagadnienie było tematem jej pracy dyplomowej.

Kraków

Alicja Piotrowicz - szkoła pamięci Best Brain Kraków
Alicja Piotrowicz
Studentka Matematyki Górniczo-Hutniczej w Krakowie, co jak mówi jest jeszcze fajniejsze dzięki umiejętności zapamiętywania cyfr! W klasyfikacji generalnej III Ogólnopolskich Mistrzostwach Pamięci Best Brain zajęła 5. miejsce wśród dorosłych zapamiętując m.in. 55 cyfr w 120s. Prywatnie lubię grać na gitarze i rozwijać przy tym swoją kreatywność.
Martyna Grela - szkoła pamięci Best Brain Kraków
Martyna Grela
Studentka matematyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zdobywczyni brązowego medalu klasyfikacji generalnej III Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci Best Brain. Ponadto podczas mistrzostw zapamiętała 70 cyfr w 120s; 23 fikcyjne daty w 240s; sekwencje 25 kolorów wypowiadanych co 1s. co dało jej kolejno dwa srebrne i jeden brązowy medal w poszczególnych dyscyplinach.

Wrocław

Beata Tokarek - szkoła pamięci Best Brain Wrocław
Beata Tokarek
Z III Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci Best Brain wróciła ze srebrnym medalem w dyscyplinie Losowe Słowa, a zapamiętując 60 cyfr w 120 s. zajęła 4 miejsce w Polsce w konkurencji Cyfry. Całe mistrzostwa ukończyła 6. miejscu w klasyfikacji generalnej. Absolwentka studiów na kierunku Technologia chemiczna ze specjalizacją: Technology of fine chemicals. Wolny czas spędza zazwyczaj ze znajomymi, bądź rodziną, bardzo lubi również wszelkiego rodzaju aktywne formy spędzania czasu, w tym bieganie, z sukcesem ukończyła trzy półmaratony. Posiada bogate doświadczenie pracy z dziećmi.

Łódź

Anna Adamczyk - szkoła pamięci Best Brain Łódź
Anna Adamczyk
Jest nauczycielem i certyfikowanym trenerem Best Brain. Pasjonuje się rozwojem umysłowym i emocjonalnym dzieci oraz tematem wychowania bilingwalnego, o którym pisała pracę dyplomową. Jest aktywnym wolontariuszem Stowarzyszenia Wiosna w ramach Akademii Przyszłości dzięki czemu ma możliwość współpracy również z młodzieżą. Wielka fanka koszykówki, miłośniczka czytania książek i wielbicielka mody.
Iga Ziębowska - szkoła pamięci Best Brain Łódź
Iga Ziębowska
Jest certyfikowanym trenerem Best Brain, a ponadto absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku animacja społeczno - kulturalna oraz resocjalizacja. Skończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim - Trenera biznesu.