Ekipa Best Brain w programie The Brain. Genialny Umysł:

 

Sezon 2

 

Tobiasz Boral

Tobiasz Boral – założyciel Best Brain, Vice Mistrz Świata Pamięci Juniorów z 2011 r. (więcej o Tobiaszu). The Brainowy „Profesor zapamiętywania”. Łamacz kodów. W odcinku specjalnym zmierzył się w pojedynku Polsko – Włoskim zapamiętując 20 kodów do kart płatniczych!

Cała konkurencja Tobiasza

 

Obejrzyj cały odcinek
 

Patrycja Pietrzycka

Patrycja Pietrzycka – trenerka pamięci i rozwoju umysłowego Best Brain, multimedalistkaOgólnopolskich Mistrzostw Pamięci Best Brain, reprezentant Polski w Światowej Lidze Pamięci (Memory League). Zapamiętując w programie 100 profili użytkowników pokazała, że jej pamięć może równać się z pojemnością dysku twardego facebooka!

Cała konkurencja Patrycji

 

Obejrzyj cały odcinek
 

Marta Grzana

Marta Grzana – uczennica Best Brain, multimedalistka Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci Best Brain. W programie pokazała, że jej pamięć może się przydać wszędzie, nawet w grze w statki!

Cała konkurencja Marty

 

Obejrzyj cały odcinek
 

Julia Balcerzak

Marta Grzana – uczennica Best Brain, medalistka Ogólnopolskich Mistrzostw Pamięci Best Brain. Jej zadaniem w The Brain było stać się ludzkim czytnikiem kodów kreskowych!

Cała konkurencja Julii

 

Obejrzyj cały odcinek
 

Sezon 1

 

Bartłomiej Boral

Bartłomiej Boral – założyciel Best Brain, pierwszy reprezentant Polski na Mistrzostwach Świata Pamięci (więcej o Bartłomieju). Człowiek, który ma „łeb jak sklep”. W programie w parę chwil zapamiętał 60 produktów wraz z ich cenami i lokalizacjami na sklepowych półkach. Swoje zadanie wykonał bezbłędnie co dało mu miejsce w ścisłym finale The Brain. Genialny Umysł.

Zwiastun

Cała konkurencja Bartka

Obejrzyj cały odcinek

Tobiasz Boral

Tobiasz Boral – założyciel Best Brain, Vice Mistrz Świata Pamięci Juniorów z 2011 r. (więcej o Tobiaszu). The Brainowy „Profesor zapamiętywania”. Łamacz kodów. W programie zapamiętał 30 walizek z 8 cyfrowymi kodami wraz z ich zawartością!

Zwiastun

Cała konkurencja Tobiasza


Obejrzyj cały odcinek

Agnieszka Kowalska

Agnieszka Kowalska – trenerka Best Brain, uczennica Tobiasza Borala, Vice Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Pamięci Best Brain (więcej o Agnieszce). W programie zapamięta szczegóły miejsca zbrodni. Dzięki niej, nawet gdy ktoś namiesza w dowodach, to i tak wszystko będzie wiadome.

Zwiastun
 

Cała konkurencja Agnieszki

Obejrzyj cały odcinek.

Michał Kamiński

Michał Kamiński – uczeń Best Brain, wychowanek Bartłomieja Borala, uczestnik Otwartych Mistrzostw Pamięci Południowych Niemiec (2015) oraz Mistrz Polski Juniorów na Mistrzostwach Polski Pamięci Best Brain. W programie będzie żywym radarem zapamiętującym tablice rejestracyjne wraz z twarzami właścicieli pojazdów!

Zwiastun
Cała konkurencja Michała


Obejrzyj cały odcinek.